Kto sme

Spoločnosť Auto SOWA, s.r.o. bola založená v novembri 1996 tímom špecialistov v oblasti techniky motorových vozidiel značky BMW. Postupom času pribúdali k nášmu portfóliu i ďalšie aktivity, rozširujúce pole pôsobnosti spoločnosti. V súčasnosti poskytujeme komplexné poradenstvo pre autorizované i neautorizované servisy vozidiel BMW u nás i vo svete v oblasti techniky, softwérových riešení, diagnostiky a programovania vozidiel, výbavy servisov a agendy ohľadne náhradných dielov.

Takisto vykonávame poradenstvo a konzulting v personálnej oblasti, kontrollingu, plánovaní, zvyšovaní efektívnosti a zabezpečení jednotlivých procesov. Ponúkame vzdelanie pre dorastových vedúcich pracovníkov dealerstiev a coaching.

Míľnikom v našej činnosti sa stal rok 2010, kedy sa Auto SOWA stala autorizovaným dodávateľom nemeckej spoločnosti BMW Group, pre ktorú v súčasnosti vykonáva najmä technické školenia a poradenstvo pre jej dealerov v africkom, karibskom a východoeurópskom regióne.

Stále viac sa rozvíja hardwérová a softwérová divízia spoločnosti Auto SOWA. K našim produktom patria diagnostické zariadenia BMW, CAN filtre, scannery a taktiež unikátne zabezpečovacie zariadenie ATS01, ktoré je plne certifikované v rámci EU a akceptované hlavnými poisťovňami na Slovensku.

Spektrum našich produktov a služieb je rozsiahle. Stále sa rozširujúca skupina spokojných klientov spoločnosti je dôkazom kvality, zodpovedného odborného prístupu a atraktívnej ceny.

Radi Vám poradíme a pomôžeme. Vaše otázky, pripomienky, podnety a kritiku adresujte prosím na našu emailovú infolinku: info@autosowa.sk